Грецьким островам загрожує дефіцит води у розпал туристичного сезону

Новини — Вівторок, 9 липня 2024, 12:45 —

Багатьом грецьким островам загрожує дефіцит води і місцева влада думає над обмеженням споживання, попри те, що туристичний сезон саме у розпалі.

Про це повідомляє Reuters, пише "Європейська правда". 

На острові Наксос, що на півдорозі між Афінами і Критом, в умовах літньої спеки майже повністю висох основний резервуар води, що створює загрози для місцевого сільського господарства.

На острові Карпатос, між Критом і Родосом, місцева влада встановила обмеження на наповнення басейнів, а ще на деяких островах влада хоче придбати установки для перетворення морської води на прісну, щоб впоратися з дефіцитом. 

Реклама:

На значній території країни місяцями не було повноцінних опадів, а посушливій весні і літу передувала найтепліша в історії зима. 

Складна ситуація з водою стає ще більшим викликом у зв’язку з тим, що саме зараз в країну масово їдуть туристи – важливе джерело доходів для місцевого бізнесу, що означає збільшення споживання.

Нагадаємо, нещодавно на одному з островів довелося евакуювати сотні туристів через лісову пожежу, що підступала до готелів.

У червні в період сорокаградусної спеки у Греції в різних місцях загинули шестеро туристів з Європи, переважно літні люди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: