Юрій Панченко

редактор "Європейської правди"

В журналістиці з 2004 року, до 2014-го – спеціалізувався на економічній журналістиці, включаючи міжнародну торгівлю. У 2014 році разом з Сергієм Сидоренком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: торгівля України та ЄС, СОТ, євроінтеграція України, політичні процеси в регіоні Східної та Центральної Європи. 

editors@eurointegration.com.ua

Всі публікації автора
Хто відповідає за євроінтеграцію та чи хоче Польща "вбити" українську галузь: розмова з Акуленко
Любов Акуленко: "Якщо ти хочеш чогось досягти, то треба піти поговорити в Офісі президента. Але чи є в них спроможність вести євроінтеграційну роботу?"
Ще більш проросійська Грузія: чому зміна уряду в Тбілісі лише прискорить зближення з Москвою
Новий прем’єр-міністр має посилити розворот Тбілісі в бік Росії та не дати піти європейським шляхом. Навіть попри статус Грузії як країни-кандидата у члени ЄС.
Співпраця на антиукраїнському тлі: як Київ будує відносини зі скандальним лідером Словаччини
Як Києву будувати відносини з важливою для нас сусідньою країною, чиє керівництво регулярно робить відверто антиукраїнські заяви?
Дональд здорової людини: що змінив візит до Києва прем'єра Туска
Дональд Туск запропонував змінити формат відносин – замість розмов про "невдячність українців" він демонструє готовність до діалогу з усіх проблемних питань.
Непублічний союзник: як Румунія допомагає Києву та чому там зростають рейтинги українофобів
Сергій Герасимчук: "Проросійською назвати якусь політичну силу у Румунії було б важко, адже ставлення там до Росії є далеко не найкращим".
Туск йде на прорив: чи приведе візит прем'єра Польщі в Київ до перезавантаження відносин
Візит Дональда Туска має стати початком перезавантаження українсько-польських відносин. Однак залишається чимало факторів, які цьому перешкоджають.
"В 1990-х ми не стартували з однієї точки з Польщею, це хибна думка": розмова з Єрмоленком
Володимир Єрмоленко: "Українці повстали не лише проти волі Росії. Але ми також пішли й проти волі Європейського Союзу – і зламали його переконання".
Український сценарій для Косова: як США готують союзника стримувати сербську армію
Косово отримало "зелене світло" від Заходу на створення власної армії. І вже готується отримати закуплені у США протитанкові системи.
Захисники ікони Сталіна: як у грузинській політиці з'явилася відкрито проросійська партія
Чи зможе "грузинська ОПЗЖ" пройти до парламенту та отримати там "золоту акцію"? Тим самим забезпечивши остаточний розворот Грузії від Заходу...
Арешти у президентському палаці: як політична криза веде Польщу до дострокових виборів
Політична криза у Польщі вийшла на новий рівень – поліція провела затримання у президентському палаці двох топполітиків від партії "Право і справедливість". Тепер опозиція говорить про них, як про політв'язнів.
Перший після Наполеона: як наймолодший прем'єр має врятувати Францію від ультраправих
34-річний Атталь став наймолодшим очільником уряду Франції від часів Наполеона. А ще він – відкритий гей, і це також уперше в історії Франції.
Шлях до ЄС і до Росії одночасно: навіщо тіньовий лідер Грузії повертається у політику
Головним викликом для грузинської влади стане маневрування між Євросоюзом та Росією – після отримання кандидатського статусу можливостей для цього стає все менше.
На виході з польської кризи: чи зможуть Київ і Варшава побудувати нові відносини у 2024 році
Відносини з Польщею у 2023 році нагадували справжні "американські гірки", де підйом завершувався різким падінням – і знову підйомом.
Заколот за сценарієм РФ: як сербська влада розкрила спробу "перевороту, ініційованого Заходом"
Сербська влада пішла на розгін мітингу опозиції. Прозахідні протести триватимуть, однак можуть призвести до протилежного – посилення залежності Белграда від РФ.
Війна за ЗМІ: як нова влада Польщі бере під контроль державні медіа
Нова влада Польщі почала виконання своїх обов’язків, і першим пунктом у її порядку денному стала заміна керівництва державних ЗМІ.