Більдт: деескалація до 30 червня – відповідальність Росіїї

П'ятниця, 27 червня 2014, 16:53

Європейські политики коментують рішення Європейської ради від 27 червня, підтверджуючи, що відповідальність за деескалацію на Донбасі несе керівництво Росії. Якщо до 30 червня не будуть виконані  вимоги, зазначені у документі, ЄС готуватиметься  до введення санкцій.

Про це йдеться у twitter-повідомленні міністра закордонних справ Швеції Карла Більдта.

Як повідомляла Європейська правда, в п’ятницю Европейська рада (саміт ЄС) ухвалила рішення щодо України, висунувши 4 вимоги щодо деескалації, які мають бути виконані до 30 червня. Між тим, в документі не було зазначено, хто саме відповідальний за виконання цих вимог. Більшість з них фізично має бути виконана бойовиками ДНР та ЛНР.

Більдт підтвердив, що це – "чіткий сигнал на адресу Росії, яка має до понеділка (30 червня - Ред.) вжити ефективних заходів для припинення постачання зброї та бойовиків до України".

Рішення Європейської ради передбачає можливість введення санкцій у разі, якщо вимоги ЄС не будуть виконані у вказаний строк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.