Меркель і Путін обговорили таємну угоду щодо завершення української кризи - ЗМІ

Четвер, 31 липня 2014, 10:18

Німеччина і Росія працюють над секретним планом врегулювання збройного конфлікту в Україні.

Про це у середу повідомив Independent.

Незалежне джерело повідомило, що мирний план, котрий наразі обговорюють Ангела Меркель і Володимир Путін, має дві мети: стабілізувати кордон України і забезпечити сильний економічний імпульс, зокрема нову енергетичну угоду, що забезпечить безпеку поставок газу.

В той же час, для того, щоб дану угоду можна було укласти, міжнародне співтовариство муситиме визнати приєднання Криму до Росії, крок, на який деякі члени Організації Об'єднаних Націй не наважаться.

Джерела, близькі до секретних переговорів, стверджують, що перша частина плану стабілізації вимагає від Росії відкликати свою фінансову та військову підтримку різних просепаратистських груп, що діють на сході України.

У той же час український президент муситиме погодитися не подавати заяку на вступ у НАТО. У свою чергу, президент Путін не буде прагнути заблокувати або перешкодити новим торгівельним відносинам України з Європейським Союзом.

По-друге, Україні буде запропонований новий довгостроковий договір з російським "Газпромом" щодо майбутніх поставок газу і ціноутворення.

Інсайдери, які є учасниками обговорень, заявляють, що "німецький план мирного врегулювання і раніше обговорювався, однак переговори зайшли в глухий кут через катастрофу MH17. Очікується, що перемовини відновляться зразу ж після завершення розслідування даної справи". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антизахідна Грузія: як офіційний Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...