Росія заборонила ввезення української сокової продукції

Четвер, 31 липня 2014, 10:27

Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини повідомила, що з метою захисту прав споживачів з 29 липня припинено ввезення на територію Російської Федерації української сокової продукції, в тому числі для дитячого харчування.

"При здійсненні федерального державного санітарно-епідеміологічного нагляду та федерального державного нагляду у сфері захисту прав споживачів виявлено, що українська сокова продукція не проходила державну реєстрацію на відповідність вимогам технічних регламентів Митного союзу", - йдеться в повідомленні.

Відповідна інформація направлена у Федеральну митну службу і управління Росспоживнагляду в суб'єктах Російської Федерації.

Нагадаємо, раніше Росспоживнагляд заборонив ввезення українських консервів і продуктів тваринництва. Одночасно Росія заборонила імпорт овочів з Польщі та Молдови.

Як писала ЄвроПравда, Росія обіцяла суттєве обмеження для імпорту країн, що підписали Угоду про асоціацію з ЄС. Так, із 28 липня заборонено імпорт української молочної продукції в РФ. Також Росія ввела обмеження на ввезення молдавських фруктів та овочів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua