Рада прийняла закон про санкції

Четвер, 14 серпня 2014, 13:19

Верховна рада України в другому читанні прийняла закон про санкції. За нього проголосували 244 народних депутати.

Під час голосування був присутній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, який наголосив, що Верховна рада прийняла історичне рішення.

"Ми зробили крок до енергетичної незалежності держави і ми показали що Україна вміє себе захищати прийнявши закон про санкції", - заявив Яценюк.

Згідно з прийнятим законом "Про санкції", Україна може заморожувати активи, забороняти діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, забороняти участь у приватизації, користування ліцензіями.

Законом також передбачається повна чи часткова заборона транзиту всіх видів ресурсів, а також спеціальні економічні заходи – процедури ліцензування і квотування, проведення спеціальних видів перевірки фінансових операцій, зупинка фінансових операцій, заборона на в'їзд і переміщення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.