Латвія може виступити третьою стороною в ЄСПЛ у справах проти Росії

Вівторок, 30 вересня 2014, 09:14

Україна офіційно звернеться до латвійського уряду з пропозицією вступити третьою стороною в трьох судових справах, що були відкриті в Європейському суді з прав людини за позовами України проти РФ.

Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко, повідомляє Інтерфакс.

"Для нас це дуже важливо, тому що це серйозний політичний месидж, що Європа і Європейський Союз не залишають нас наодинці з Російською Федерацією, зокрема і в судових процесах", - зазначив Петренко.

Нагадаємо, міністр повідомив, що на розгляді в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ) перебуває два позови від України до Росії у зв'язку з подіями навколо Криму і Донбасу. Інші міжнародні інстанції вимагають попередньої згоди Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"