ЄП відклав рішення про визначення лауреата цьогорічної премії Сахарова

Четвер, 16 жовтня 2014, 15:03

Європейський парламент відклав рішення про визначення переможця цьогорічної премії Сахарова до 21 жовтня.

Про це повідомляє Radio Free Europe/Liberty з посиланням на президента Європарламенту Мартіна Шульца.

"Рішення щодо премії Сахарова відклали до вівторка (21 жовтня. - Ред.) не з політичних причин, а просто з адміністративних", - повідомив Шульц.

Президент Європарламенту додав, що наразі не було часу вирішувати питання визначення лауреата цьогорічної премії, оскільки на порядку денному стояли інші термінові питання. Йдеться про планування слухань нових кандидатів на посади єврокомісарів.

Шульц також додав, що вихід латвійського депутата з групи парламенту "Європа за свободу і пряму демократію" також завадив прийняттю відповідного рішення.

7 жовтня комітети із закордонних справ та розвитку Європарламенту визначили трьох півфіналістів премії Сахарова цього року.

Серед них - український Євромайдан, який представляють колишній журналіст "Hromadske TV" та кандидат у народні депутати Мустафа Найєм, співачка Руслана Лижичко, президент Української асоціації студентського самоуправління Єлизавета Щепетильникова та радник міністра внутрішніх справ України Тетяна Чорновіл.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.