Іспанця Каньєте затверджено на посаду єврокомісара з енергетики

Четвер, 9 жовтня 2014, 08:57

Члени профільних комітетів Європарламенту більшістю голосів затвердили кандидатуру іспанця Мігеля Аріасе Каньєте на посаду єврокомісара з енергетики.

Про це повідомляє EU Observer.

Суперечливу кандидатуру Каньєте підтримали 83 депутати, 42 проголосували проти.

Нагадаємо, що розбіжності щодо кандидатури Каньєте виникли у депутатів з приводу декларації про доходи кандидата на посаду єврокомісара з енергетики, до якої він декілька разів вносив зміни. Європарламентарі підозрювали Каньєте в конфлікті інтересів в енергетичній сфері.

Окрім цього, можливе призначення іспанця на посаду викликало хвилю протесту серед європейців. Так, під час слухання його кандидатури у Європарламенті було організовано акцію протесту та представлено петицію з 300 тис. підписів проти кандидатури Каньєте

Нагадаємо, що Мігель Аріас Каньєте володів акціями у двох нафтових компаніях, проте віддав розпорядження продати їх у відповідь на прохання євродепутатів зробити це до слухань у ЄП.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?

Досить симуляції. Чому Україна має розірвати відносини з Білоруссю Лукашенка

Політика особливого ставлення до режиму Лукашенка, яку проводив Київ, колись справді мала сенс. Проте зараз аргументів на користь цього більше не існує.

Як діють санкції та коли вони вплинуть на Путіна: стаття головного дипломата ЄС

Чи справді західні санкції впливають на російську економіку? Проста відповідь: вони вже починають давати ефект, і найближчими місяцями він зростатиме.