РФ може заборонити поставки м'яса з Чорногорії

Середа, 22 жовтня 2014, 15:15

Россільгоспнагляд може ввести тимчасові обмеження на поставки на територію Росії м'яса з Чорногорії.

Як повідомив глава ветеринарної служби Сергій Данкверт, причиною є виявлення реекспорту європейської продукції, пише РІА "Новости".

"Вони боялися постачати (м'ясо. - Ред.) в Росію, поставляли в Білорусь. Тому постачання готової м'ясної продукції з Чорногорії ми теж закрили і дозволили постачати тільки напівтуші. Тому що в нашому розумінні вони постачали голландську свинину в Білорусію. Якщо будуть порушення, то далі також закриємо повністю", - сказав Данкверт.

Як пояснив помічник керівника Россільгоспнагляду Олексій Алексєєнко, протягом останніх 10 днів з моменту початку поставок м'яса з Чорногорії російська ветслужба вже зафіксувала можливі випадки реекспорту з ЄС.

"Мабуть, у Чорногорії деякі компанії сприйняли дозвіл як можливість серйозно заробити, почавши поставляти нам нелегальну продукцію. Рішення про заборону може бути прийнято найближчим часом, і буде залежати від відповіді чорногорської ветслужби", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Россільгоспнагляд призупиняє поставки м'яса з Молдови з 27 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.