Ісландія - на першому місці у рейтингу гендерної рівності

Середа, 29 жовтня 2014, 08:40

Ісландія посіла перше місце у рейтингу гендерної рівності The Global Gender Gap Report 2014.

Про це свідчать дані дослідження, опублікованого Всесвітнім економічним форумом.

Рейтинг оцінює гендерна рівність в 142 країнах з огляду на залученість жінок в економіці, політиці, освіті та охороні здоров'я.

Окрім Ісландії, до першої десятки рейтингу увійшли такі європейські країни, як Фінляндія (2-ге місце), Норвегія (3-тє місце), Швеція (4-те місце), Данія (5-те місце), Ірландія (8-ме місце) та Бельгія (10-те місце).

Досить високі місця у рейтингу гендерної рівності посіли також Німеччина (12-е місце), Нідерланди (14-е місце) та Франція (16-е місце).

Аутсайдерами ж в питаннях рівності між статями в Європі стали Греція (91-е місце), Угорщина (93-е місце) та Чехія (96-е місце).

Україна розташувалася на 56-му місці, випередивши Росію (75) та Польщу (57), проте поступилася двом країнам-сусідкам - Білорусі (32) та Молдові (25).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?