Штайнмаєр: Росія і Україна готуються до нового силового протистояння

Вівторок, 11 листопада 2014, 11:58

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр висловив думку, що ситуація на українсько-російському кордоні незабаром може загостритись.

Як повідомляє Укрінформ, Штайнмаєр повідомив про це журналістам у вівторок 11 листопада перед початком конференції "4-й Берлінський форум міжнародної політики".

"Ситуація на українсько-російському кордоні вказує на те, що сторони, очевидно, знову готуються до силового протистояння. Цьому потрібно завадити", - сказав він.

Тому, за його словами, ЄС повинен наполягати на тому, аби сторони конфлікту на сході України дотримувалися мінських домовленостей, особливо пункту про режим припинення вогню.

Варто відзначити, що заява німецького міністра вже може виглядати досить м'якою, адже він не став конкретизувати, якою має бути реакція ЄС. В свою чергу ряд лідерів країн ЄС вже заявили про необхідність посилення санкцій проти РФ у відповідь на порушення нею мінських домовленостей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?