Санкції повинні утримати РФ від подальшої агресії проти України - Коморовський

Вівторок, 18 листопада 2014, 15:40

Президент Польщі Броніслав Коморовський вважає, що санкції проти Росії мають бути такими, що можуть утримати РФ від подальшої агресії щодо України.

Про це він заявив сьогодні у Варшаві після переговорів із президентом Болгарії Росеном Плевнелієвим, повідомляє польське видання Оnet.pl.

"Хочу подякувати (президенту Болгарії) за підтримку політики міцних санкцій, котрі, на мій погляд, повинні бути такими, що утримають Росію від подальших агресивних дій", - сказав Коморовський.

Він додав, що Плевнелієв поділяє його думку і підтримує спільну політику ЄС у питанні поваги до територіальної цілісності та суверенітету України, а також у невизнанні анексії Криму.

Польський президент також підкреслив, що дві країни також мають спільні погляди на необхідність надання підтримки для країн Східного партнерства та зміцнення європейських інтеграційних процесів.

Нагадаємо, 17 листопада глави МЗС країн-членів ЄС доручили до кінця листопада розширити санкційний список особами з числа лідерів "ДНР" та "ЛНР".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.