Сербію зобов'язали ввести санкції проти Росії для вступу в ЄС

Четвер, 20 листопада 2014, 08:50

Європейський союз зобов'язав Сербію ввести санкції проти Росії в якості однієї з вимог вступу до ЄС.

Про це сказав єврокомісар з питань політики сусідства та розширення Йоганес Ган, повідомляє сербська газета "Вечірні новини".

"Сербія юридично зобов'язалася в рамках переговорів про вступ поступово узгодити свою позицію з ЄС щодо важливих питань, таких як санкції щодо Росії. Це дуже важливо, і ми очікуємо, що Белград дотримається цього зобов'язання", - сказав він.

Єврокомісар зазначив, що розуміє історичні зв'язки між Росією і Сербією, тому не змушує країну робити "простий вибір". Але разом з тим Сербія сама зробила вибір на користь інтеграції до ЄС, що було підтверджено і під час візит президента РФ до Сербії.

Єврокомісар зазначив, що Белград сам проголосив своєю стратегією вступ до ЄС.

"Ми очікуємо від представників вашої влади продовження демонстрації прихильності до ключової стратегічної мети - вступу до ЄС", - заявив Ган.

Крім того, Ган зазначив, що Єврокомісія і надалі зберігає прихильність до політики розширення і в цьому контексті вітає європейські прагнення Сербії.

Нагадаємо, раніше президент Сербії Томіслав Ніколіч заявляв, що Сербія має намір продовжувати переговори про вступ до ЄС, але не вводитиме санкції проти Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua