60% українців підтримують вступ до ЄС, 50% в НАТО - онлайн-опитування

оновлено
Четвер, 6 листопада 2014, 12:56

За вступ України до Євросоюзу проголосували б 60% українців.

Такими є результати опитування, проведеного компанією TNS.

У той же час значно знизилась кількість противників Євросоюзу. Географічно кількість прихильників ЄС знижується із заходу (85%) на схід (45%). Хоча навіть на Ссоді та півдні країни кількість прихильників євроінтеграції значно (на 10% і 13%) перевищує число противників.

Крім того, половина респондентів у жовтні проголосували б за вступ України в НАТО, що трохи перевищує аналогічний показник у червні. У той же час спостергіається поступове зниження кількості противників НАТО. Чоловіки (57%) значно більше хочуть у НАТО, ніж жінки (42%). І чим старший респондент, тим менше він підтримує ідею про вступ України в альянс.

Восьма хвиля дослідження проводилася з 11 по 14 жовтня 2014 року методом онлайн-опитування. Географія: вся Україна, міське населення. Цільова аудиторія: чоловіки і жінки 18–55 років. Вибірка – 1000 осіб, квотна за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.