У Норвегії видобуток нафти впав на 5%

Четвер, 18 грудня 2014, 12:35

Виробничі показники засвідчили, що середньодобовий видобуток нафти у Норвегії впав приблизно на 5% у річному вирахуванні й наразі складає 1,46 млн барелів.

Про це пише Українська енергетика з посиланням на доповідь національного регулятора.

Національний регулятор причиною скорочення обсягів виробництва вважає технічні проблеми зі своїми сімома морськими родовищами.

"Видобуток нафти є на 5% нижчим, ніж у листопаді минулого року", - повідомляє регулятор у своїй доповіді. Крім того, очікування норвезького регулятора "підрізають" великі нафтові компанії, оскільки нафта продовжує дешевшати.

Крім того, норвезька енергетична компанія Noreco, котра зосереджена на нафтових операціях в Північному морі, заявила днями про те, що її фінансове становище погіршується через низькі ціни на нафту.

Норвегія є одним з європейських лідерів із видобутку нафти. Більшості операторів, котрі працюють в нафтовому секторі Норвегії, потрібна нафта за ціною приблизно $40, щоб отримувати прибуток.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що норвезька валюта обвалилась до мінімуму за 5 років через падіння цін на нафту

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?