Європарламент ратифікував Угоду про асоціацію з Грузією

Четвер, 18 грудня 2014, 13:15

Європейський парламент 18 грудня ратифікував Угоду про асоціацію з Грузією.

За таке рішення проголосували 490 євродепутатів, проти - 76 і ще 57 утрималося.

На ратифікації документа були присутні президент Грузії Георгій Маргвелашвілі, міністр закордонних справ Тамара Беручашвілі, два депутата парламенту Грузії - голова комітету із зовнішніх зв'язків Тедо Джапарідзе і голова комітету з питань європейської інтеграції Віктор Долідзе.

Крім того, на ратифікації був присутній екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, якого на даний захід у Страсбург запросила найчисленніша партія в Європарламенті - Європейська народна партія.

Переговори щодо Угоди про асоціацію Грузії з ЄС почалися ще за президентства Саакашвілі, який на сьогоднішній день знаходиться у внутрішньодержавному розшуку на батьківщині.

Нагадаємо, Грузія та ЄС підписали Угоду про асоціацію 27 червня.

Парламент Грузії ратифікував Угоду 18 липня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що найбільша в Європарламенті фракція Європейської народної партії, а також група Європейських консерваторів і реформаторів можуть не підтримати ратифікацію угоди про асоціацію Грузії з ЄC через переслідування владою країни своїх політичних опонентів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?