Рада скасувала заборону продажу домашнього м'яса і молока

Неділя, 28 грудня 2014, 13:06

Верховна рада скасувала норму, згідно з якою з 1 січня 2015 року селянським господарствам заборонялося реалізовувати на ринках молочну та м'ясну сільгосппродукцію.

Як передає сайт Верховної ради, за прийняття в цілому законопроекту №1499-1 було віддано 310 депутатських голосів.

Згідно скасованої нормі, з 1 січня 2015 року на продукцію, вироблену домашніми господарствами, буде наноситися відповідне маркування. Продукти, визнані непридатними для споживання людиною і представляють високий ризик для здоров'я, "підлягають негайному вилученню власником та утилізації або знищенню під контролем державного інспектора відповідно до законодавства".

Реалізація цієї норми стала неможливою із-за відсутності на українських ринках акредитованих санітарних лабораторій та відповідних спеціалістів. В результаті, продаж домашнього м'яса і молока могло стати повністю неможливою.

Після голосування Верховної ради набуття чинності зазначених норм переноситися на вересень 2020 року.

Протягом дня на "ЄвроПравді" вийде стаття, присвячена цій проблемі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.