Київ наполягає, що після рішення ПАРЄ Савченко мають звільнити негайно

Понеділок, 26 січня 2015, 13:20

Після рішення бюро ПАРЄ про визнання повноважень  імунітету народного депутата  Надії Савченко в Києві вимагають від Росії її негайного звільнення.

Як написав у своєму Твіттері міністр закордонних справ України Павло Клімкін, Надія Савченко затверджена членом делегації в ПАРЄ і отримала усі відповідні привілеї та імунітети.

За словами голови української делегації в ПАРЄ Володимира Ар’єва, відповідно до дипімунітету президент Асамблеї поставила вимогу негайного звільнення Надії Савченко.

Нагадаємо, президент ПАРЄ Анн Брассер повідомила, що бюро парламентської асамблеї Ради Європи дійсно ухвалило рішення про те, що Надія Савченко матиме міжнародний імунітет, який зобов’язує РФ звільнити її.

"Правила ПАРЄ стверджують, що на членів асамблеї поширюється імунітет. Тож якщо однин з депутаті перебуває за ґратами, він має бути звільнений владою, яка його утримує", - уточнила вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.