ФРН направила поліцейських на сербсько-угорський кордон для контролю біженців

П'ятниця, 13 лютого 2015, 13:51

Німеччина надіслала 20 поліцейських на сербсько-угорський кордон для контролю над мешканцями Косово, які у пошуках притулку прямують до країн Євросоюзу, а особливо до Німеччини.

Про це пише видання Euractiv.

"Щоб забезпечити довгострокову стабільність Косово і всього регіону, щоб гарантувати захист і визнання для тих, хто є політично переслідуваним… ми вжили низку заходів", - зазначили в німецькому уряді.

Одним із таких заходів є місія з 20 поліцейських на угорсько-сербському кордоні, яка стане частиною більш тривалої програми захисту кордонів. Німецькі поліцейські підсилять агенцію ЄС з контролю над кордонами Євросоюзу.

В ЄС спостерігається значне збільшення шукачів притулку з Косово, особливо це пов’язано з полегшенням правил перетину кордону між Сербією та ЄС.

Минулого року Німеччина, де спостерігається невдоволення тим, що мігранти і біженці займають все більше робочих місць і конкурують з місцевими, відхилила близько 99% клопотань про надання притулку від жителів Косово. В січні дозволи на проживання отримали лише 0,3% косоварів, при цьому кількість шукачів притулку збільшилась на 86%, до 3,6 тис.

Німецька влада обіцяє надавати пріоритет клопотанням про притулок від громадян Косово, виділяючи на них до 2 тижнів, і збільшити зусилля для того, щоб показати, що ФРН не таке просте місце, де можна отримати притулок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".