Дії Росії доводять, що вона не грає за міжнародними правилами - Брідлав

Середа, 25 лютого 2015, 18:01

Дії Росії набагато важливіші за слова її керівників, і вони доводять, що Росія не грає за міжнародними правилами и нормами.

Про це заявив верховний головнокомандувач силами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав на засіданні Департаменту оборони США.

"Росія поставила сепаратистам зброю, інструкторів, тактичні та оперативні засоби ППО. Те, що ми бачили протягом усього конфлікту дає нам привід для серйозного занепокоєння", - сказав Брідлав.

За його словами, російські війська вели бойові дії, щоб змінити ситуацію напередодні оголошення перемир'я, "а це ніяк не дії добросовісного партнера по переговорам".

Брідлав зазначив, на почтаку незаконного вторгнення Росії в Криму, коли "сепаратистські операції зайшли у глухий кут, втрутилися російські регулярні війська".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.