МЗС РФ поскаржився на ЄС - дискримінують кримчан, не дають їм візи

Понеділок, 23 березня 2015, 12:02

МЗС РФ обурений "дискримінаційною" політикою ЄС, що видає візи кримчанам тільки в консульських установах, розташованих на території України.

Про це йдеться в повідомленні відомства.

"Вважаємо, що це по суті є нічим не виправданим колективним покаранням населення півострова, про долю і права якого так "турбується" ЄС", - говориться в заяві.

"При цьому в Євросоюзі воліють не згадувати, що зазначені дискримінаційні заходи в рівній мірі стосуються всіх жителів Криму і Севастополя, у тому числі татарської, грецької, німецької, італійської та інших національностей",  -наголошують в російському МЗС.

"В ході контактів з представниками Євросоюзу і вхідних в нього держав регулярно вказуємо на це очевидне порушення прав кримчан на свободу пересування, викликане лицемірною політикою партнерів. Однак, на жаль, жодних зрушень у їх позиції поки що не спостерігаємо", - йдеться в заяві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Опозиція атакує разом із Путіним": як міграційна криза поглибила протистояння у Польщі

Міграційна криза, спричинена спробою Лукашенка шантажувати ЄС, вже суттєво поглибила політичне протистояння у Польщі.

Подвійний удар по Земану: які наслідки для України матиме зміна влади у Чехії

Тиждень, що минув від парламентських виборів, повністю змінив політичні  розклади у Чехії. А можливість дострокових президентських виборів стала більш ніж реальною.

Контрнаступ Саакашвілі: чи зможе ув'язнений експрезидент перемогти грузинську владу

Таких масштабних опозиційних мітингів Грузія не бачила вже багато років. Грузинська опозиція має шанс на реванш та звільнення експрезидента Саакашвілі.