МЗС РФ поскаржився на ЄС - дискримінують кримчан, не дають їм візи

Понеділок, 23 березня 2015, 12:02

МЗС РФ обурений "дискримінаційною" політикою ЄС, що видає візи кримчанам тільки в консульських установах, розташованих на території України.

Про це йдеться в повідомленні відомства.

"Вважаємо, що це по суті є нічим не виправданим колективним покаранням населення півострова, про долю і права якого так "турбується" ЄС", - говориться в заяві.

"При цьому в Євросоюзі воліють не згадувати, що зазначені дискримінаційні заходи в рівній мірі стосуються всіх жителів Криму і Севастополя, у тому числі татарської, грецької, німецької, італійської та інших національностей",  -наголошують в російському МЗС.

"В ході контактів з представниками Євросоюзу і вхідних в нього держав регулярно вказуємо на це очевидне порушення прав кримчан на свободу пересування, викликане лицемірною політикою партнерів. Однак, на жаль, жодних зрушень у їх позиції поки що не спостерігаємо", - йдеться в заяві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.