США направляють до Литви самохідні гаубиці для участі у навчаннях

П'ятниця, 10 квітня 2015, 16:31

До Литви для участі в міжнародних маневрах НАТО "Вогненний грім-2015" прибудуть самохідні американські 155-міліметрові гаубиці "Паладин" ("Paladin M109A6").

Про це повідомляє сайт міноборони Литви.

На навчання прибудуть чотири самохідних гармати. Такі бойові машини вперше братимуть участь у військових маневрах в Литві.

Екіпаж "Паладинів" дев'ятого покоління складається з шести осіб - командира, навідника, помічника навідника, механіка-водія і двох заряджаючих. Дальність стрільби - до 30 км.

Маневри "Вогненний грім" пройдуть з 13 квітня по 24 квітня на полігонах під Клайпедою та Пабрадом. Литва організовує їх втретє.

У навчаннях візьмуть участь військовослужбовці з США, Польщі, Португалії та Литви.

Американські САУ "Paladin M109A6"

Як повідомлялося, у Литві почалися спільні військові маневри американських і литовських військовослужбовців, вперше - з використанням американських танків "Абрамс".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...