Президент Румунії під час візиту в Київ хотів виступити в Раді, але йому відмовили

Четвер, 9 квітня 2015, 18:22

Новообраний президент Румунії Клаус Вернер Йоханніс, який нещодавно був в Україні з візитом, просив дозволу виступити у Верховні Раді, але йому відмовили.

Про це повідомила директор Інституту світової політики Альона Гетманчук на своїй сторінці у Facebook.

"Я розумію, що Румунія - не Польща, та все ж вважаю подібні речі неприпустимими. Тим більше, коли нарешті вдалось серйозно налаштувати українсько-румунські відносини на позитив", - написала вона.

За її словами, румунській стороні начебто пояснили, що такого формату виступів в Україні не існує. Вона також зазначила, що не знає, хто приймав рішення про відмову від української сторони.

Як повідомлялося, 9 квітня президент Польщі Броніслав Коморовський виступив у Верховній раді України. Це був перший виступ польського лідера в українському парламенті.

Повний текст історичного виступу Коморовського у Раді читайте за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.