Кваснєвський: Путін і далі продовжуватиме війну, але іншими методами

Середа, 13 травня 2015, 12:48

Згода президента Росії Володимира Путіна на подальші бойові дії в Україні загрожувала б остаточною втратою довіри до нього з боку всього світу, тому він продовжуватиме війну іншими методами.

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив екс-президент Польщі Александр Кваснєвський.

"Якби росіяни зараз наважилися на військові дії, то вони, по суті, остаточно втратили б довіру до себе з боку важливих партнерів на Заході, тобто Німеччини і Франції, і напевно, всього світу", - заявив Кваснєвський.

За його словами, Мінськ-2 не є ідеальною угодою, але "це крок уперед", оскільки він утримує Росію від подальших військових дій.

Кваснєвський наголосив, що головна мета Путіна - контроль не над "ДНР" і "ЛНР", а над усією Україною і щоб Київ був пов'язаний з РФ у рамках Євразійського Союзу.

"Зрештою, Путін про це сам часто говорить. Коли він каже, що для нього російський та український народи є одним цілим, то ставить цим під сумнів ідентичність і суверенність України", - підкреслив Кваснєвський.

Політик спрогнозував, що президент РФ і надалі реалізовуватиме свою експансіоністську стратегію в Україні, але не військовими методами, а завдяки постійному економічному тиску, пропаганді і впливу на окремих людей.

"Потрібно розуміти: Росія не вдовольниться тим, що вже трапилося, і на цьому вона не зупиниться. Думаю, матимемо справу з продовженням дестабілізації, але вже іншими методами", - констатував Кваснєвський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: