Ми підготували "практичний меседж" щодо скасування віз - прем'єр Фінляндії

П'ятниця, 22 травня 2015, 09:42

Лідери ЄС підготували "практичний меседж"  в декларації Східного партнерства про скасування та полегшення візового режиму для 6 країн регіону.

Про це, як повідомляє кореспондент "Європейської правди",  заявив прем'єр-міністр Фінляндії Александр Стубб журналістам в Ризі.

"Ми підготували дуже практичні меседжі. Насамперед про те, що ми рухаємося до полегшення та скасування візового режиму. Друге - про посилення економічної співпраці. І врешті - щодо Угод про асоціацію з трьома партнерами", - відзначив він.

"Ми потребуємо демократичного та успішного сусідства. Я вважаю, що це прерогатива кожної вільної нації обирати, до якого клубу вони хочуть вступити", - наголосив Стубб.

За словами прем'єра Фінляндії, лідери ЄС також обговорювали питання  агресії РФ в Україні.

"Звісно, ми не могли проводити зустріч зі східними партнерами і не зачепити це питання", - підкреслив Стубб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?

"Допомогти європейцям повірити в Європу": чого чекати від нової голови Європарламенту

Вперше євроінституцію очолює представниця Мальти – найменшої країни ЄС. Хто така Роберта Метсола, що вона обіцяє та з чим буде боротися на чолі Європарламенту?

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.