Порошенко обіцяє "зробити все" для безвізового режиму. По антикорупції – "деякі кроки"

П'ятниця, 22 травня 2015, 16:30

Президент Петро Порошенко обіцяє, що Україна докладе всіх зусиль для скасування візового режиму для короткострокових поїздок своїх громадян до ЄС.

Про це він заявив на прес-конференції після саміту Східного партнерства в Ризі.

На запитання про вартість реформ, яких потребує План дій візової лібералізації  (ПДВЛ), Порошенко відповів жартом: "Скільки коштуватиме план дій? Він коштуватиме безвізового режиму".

Президент також досить довго та детально перераховував перелік задач, які лишаються невиконаними станом на травень 2015 року.

Зокрема, за його словами, є потреба "впровадження внутрішнього ID (документу, який замінить паспорти)".

Необхідно зазначити, що звіт Єврокомісії чітко виділяє сферу ПДВЛ, в якій прогрес Києва є найгіршим – це боротьба з оргзлочинністю та корупцією.

Порошенко згадав і про цю сферу, але, на відміну від інших, не став її деталізувати. "(Потрібні) декілька кроків по демонстрації боротьби з корупцією", - заявив він.

"Я зроблю все від мене залежне, щоби покращити координацію уряду, парламенті та відповідних служб, щоби вийти на виконання вимог вже у вересні", - пообіцяв Петро Порошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?