Ватикан жорстко розкритикував підтримку Ірландією одностатевих шлюбів

Середа, 27 травня 2015, 09:32

Підтримка ірландцями одностатевих шлюбів на референдумі є "поразкою для людства".

Про це заявив державний секретар Ватикану П’єтро Паролін, пише Financial Times.

"Мені дуже сумно через цей результат і церква має активізувати свої зусилля щоб поширити цю свою думку", - сказав він.

"Я гадаю, що тут ми можемо говорити не лише про поразку християнських принципів, але й про поразку людства" - додав Паролін.

Після голосування на референдумі архієпископ Дубліна Діармуід Мартін визнав, що церква потребує переосмислити процеси, які відбуваються в ній і за її межами.

"Ясно, що цей референдум відображає погляди молодих людей, і церкві потрібно знайти з ними спільну мову не тільки в цьому питанні, але й в цілому", - сказав він.

Однак слова кардинала Пароліна дозволяють припустити, що церква виступає скоріше не до терпимості, а до збільшення боротьби з підтримкою одностатевих шлюбів у західному світі.

Нагадаємо, на референдумі в Ірландії 62% виборців підтримали пропозицію про те, що "шлюб може бути укладений у відповідності з законом двома особами незалежно від їх статі". 38% ірландців висловилися проти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.