До "чорного списку" РФ увійшло 89 політиків ЄС. Серед них - Фюле та Бузек

Список
Субота, 30 травня 2015, 10:30

Став відомий "чорний список"  представників ЄС, яким заборонено в'їзд до Росії.

Перелік було опубліковано на сайті національної телерадіомовної компанії Фінляндії Yle.fi.

Як зазначається, Росія передала список 27 травня представництву ЄС в РФ, а також посольствам країн ЄС.

Загалом до "чорного списку" РФ увійшло 89 осіб.

Серед них, зокрема, колишній єврокомісар з питань розширення та політики сусідства Штефан Фюле, євродепутати Яцек Саріуш-Вольський (Польща), Ребекка Хармс (Німеччина), Анна Фотига (Польща, екс-глава МЗС), Єжи Бузек (Польща), Сандра Калнієте (Латвія), Петрас Ауштревічус (євродепутат від Литви, ініціатор створення неформальної групи "Друзі європейської України" в Європарламенті), Гі Верхофстадт (Бельгія), Хейді Хаутала (Фінляндія), Тунне Келлама (Естонія).

 
 
 
 

Окрім того, до переліку осіб, яким заборонено в'їзд до Росії, також увійшов спікер Сенату Польщі Богдан Борусевич, екс-прем'єр Литви Андрюс Кубілюс та екс-міністр закордонних справ та оборони Великої Британії Малькольм Ріфкінд.

До "чорного списку" також увійшли міністр з воєнних закупівель Великої Британії Філіпп Данн, Головнокомандуючий Союзу оборони Естонії Мееліс Кіллі та інспектор ВПС ФРН Карл Мюлльнер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?