НАТО посилює допомогу з реабілітації українських військових

Середа, 10 червня 2015, 15:56

У штаб-квартирі НАТО у Брюсселі відбулося перше засідання Координаційної ради з реалізації медичних проектів у сфері надання допомоги Україні з реабілітації (протезування) військовослужбовців.

Про це повідомляє сайт президента України.

На засіданні був представлений проект пропозицій Трастового фонду НАТО щодо практичного співробітництва з Україною, підготовлений NSPA (виконавчий орган НАТО, відповідальний за реалізацію медичних проектів з боку Альянсу).

Проект розроблений у рамках програми Україна-НАТО з медичної реабілітації. Він буде зосереджений на двох напрямках: швидкий доступ українських військовослужбовців до медичної допомоги і надання довгострокових медичних послуг, а також сприяння медичній реабілітації в Україні.

Місія схвалила представлений документ. Тепер НАТО очікує розгляду проекту українською стороною.

Представник NSPA відвідає Україну вже в червні, щоб зустрітися з представниками органів державної влади та неурядових організацій України, які планується залучити до реалізації проекту з реабілітації бійців АТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.

Що робити, якщо загубив паспорт за кордоном? Інструкція та лайфхаки

Як повернутися в Україну без паспорта? Цей текст варто прочитати кожному, хто принаймні іноді подорожує за кордон...

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?