Влада Азербайджану примусово закриває офіс ОБСЄ

Середа, 10 червня 2015, 18:37

Влада Азербайджану наказала Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) закрити свій офіс у Баку напередодні Європейських Ігор.

Про це сказав прес-секретар Бакинського офісу ОБСЄ Рашад Гусейнов, повідомляє France24.

"Уряд Азербайджану повідомив ОБСЄ про свій намір закрити офіс організації в Баку", - сказав Гусейнов.

За його словами, ОБСЄ має один місяць, щоб закрити свій місцевий офіс, починаючи з 4 червня. "Нараз тривають дискусії у штаб-квартирі ОБСЄ у Відні", - додав він.

Слід зазначити, що влада Азербайджану пішла на такий крок напередодні відкриття у Баку великих спортивних змагань – перших Європейських ігор, які мають стати європейським аналогом Олімпіади.

Правозахисна організація Amnesty International заявила в середу, що влада Азербайджану заборонила їхнім представникам відвідувати країну, де група планує провести брифінг під назвою "Азербайджан: Ігри репресії. Голос, який ви не почуєте на перших Європейських іграх".

Активісти сподівалися, що спортивна подія приверне увагу міжнародної спільноти до поганої ситуації із правами людини у країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.