ЗВТ з ЄС полегшить український експорт в треті країни - Мінекономрозвитку

Понеділок, 22 червня 2015, 13:24

Набуття чинності поглибленою і всеосяжною зоною вільної торгівлі між Україною та ЄС полегшить доступ на ринки третіх країн.

Про це в інтерв’ю "Європейській правді" розповіла торговий представник України Наталія Микольська.

За її словами в умовах дії ЗВТ з ЄС і у випадку укладання угод про ЗВТ із третіми країнами Україна отримає більші переваги.

"Наприклад, Україна виробляє сталь, експортує її до ЄС, і там ця сталь використовується для створення обладнання. Це обладнання експортується до Тунісу – у ЄС є угода з Тунісом про вільну торгівлю, за нею 50% складових цієї продукції мають бути європейськими.

Але якщо до ЗВТ з ЄС потрібно було мати ще одну угоду, то тепер українська сталь вважатиметься європейською і буде враховуватися у цих 50 відсотках. А відповідно, ми отримуємо нові ринки за рахунок поглиблення співпраці із ЄС", - пояснила Наталія Микольська.

Як відомо, повна імплементація Угоди про ЗВТ між Україною та ЄС передбачається з 1 січня 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.