Кемерон хоче збільшити внесок британських ВПС у боротьбі з «Ісламською державою»

Неділя, 19 липня 2015, 11:05

Британський прем'єр Девід Кемерон заявив про необхідність збільшити британський внесок у боротьбі з "Ісламським державою".

Як повідомляє Sky News, Кємерон заявив про плани уряду збільшити кількість бойових вильотів британських ВПС в Іраку і Сирії.

"Ми повинні знищити цей халіфат, неважливо, в Іраку та Сирії. Це ключова частина в перемогу над тероризмом, з якими ми стикаємося", — заявив Кемерон.

В даний час основну частину авіаударів по позиціях бойовиків - близько 92%,  наносять ВПС США, тоді як британські – лише 4%. У конфлікті беруть участь вісім британських Tornado та 10 Reaper dron.

Однак реалізація таких планів вимагає підтримки парламенту країни. "Ми розмовляємо і обговорюємо, в тому числі з опозиційними партіями в Британії, що ще ми можемо зробити", — підкреслив прем'єр.

Видання зазначає, що парламент може не підтримати такі плани – у 2013 році депутати відмовилися підтримати урядові плани щодо стримування президента Башара Аль-Асада від застосування хімічної зброї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.