Могеріні хоче уникнути референдуму про незалежність Республіки Сербської

Вівторок, 21 липня 2015, 11:27

Глави МЗС країн ЄС сподіваються, що референдуму про незалежність Республіки Сербської від Боснії та Герцеговини вдасться уникнути.

Про це заявила високий представник ЄС з зовнішньої і без пекової політики Федеріка Могеріні, пише видання Slobodna Bosna.

"Дата референдуму все ще не визначена, що дозволяє сподіватись на можливість уникнути його проведення. Я маю надію, що влада Боснії і Герцеговини в найближчі тижні просунеться в напрямку реформ", - сказала вона.

За словами Могеріні, референдум про незалежність Республіки Сербської може створити проблеми для подальшого розвитку ситуації.

Раніше парламент Республіки Сербської прийняв рішення про проведення у вересні цього року референдуму про скасування на своїй території повноважень Верховного суду і республіканської прокуратури Боснії і Герцеговини, що розглядається в якості попереднього кроку до проголошення незалежності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.