У тунелі під Ла-Маншем порушено рух поїздів через мігрантів

Субота, 25 липня 2015, 17:53

У тунелі під Ла-Маншем у суботу було порушено рух поїздів через спроби мігрантів незаконно проникнути на платформу.

Про це повідомляє Reuters.

Як заявив представник оператора тунелю Eurotunnel, в п'ятницю ввечері мігранти перескочили через паркани в терміналі в Кале, внаслідок чого компанія ненадовго призупинила рух потягів.

"У нас було масовані атаки мігрантів, які намагалися пробратися через паркан на колії та до потягів", - сказав співрозмовник агентства.

У нас було кілька значних затримок спочатку, але зараз вони скоротилися до 30 хвилин на реєстрації і години очікування на місці", - додав він.

Як відомо, оператор тунелю, що поєднує Францію та велику Британію, Eurotunnel попросив французький і британський уряди надати майже 10 млн євро для покриття вартості додаткових заходів безпеки через наплив мігрантів у французькому порту Кале.

Нагадаємо, 26 червня уродженець Ефіопії загинув, намагаючись потрапити до поїзда, який їхав до Британії.

Згідно з даними місцевої влади, неподалік Ла-Маншу перебуває близько 3 тис. мігрантів, переважно з Еритреї, Ефіопії, Судану та Афганістану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".