Лінкявічюс: Можлива заборона РФ на імпорт квітів - політичне рішення

Вівторок, 28 липня 2015, 13:08

Плани Россільгоспнагляду заборонити імпорт квітів з деяких держав - членів Євросоюзу (ЄС), в тому числі і з Литви, можуть бути пов'язані з політикою.

Про це заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс, передає Delfi.lt.

"Дуже багато випадковостей: як тільки яка-небудь країна демонструє принципову позицію по якому-небудь питанню, з'являються проблеми у фітосанітарній сфері", - сказав міністр.

Він нагадав, що Нідерланди з Бельгією, Україною і Австралією в Раді безпеки ООН останнім часом пропонують заснувати незалежний трибунал в Радбезі ООН, і ця ідея "не всім подобається".

"Я наводжу ці факти окремо, але не бачити між ними зв'язок складно, знаючи такий досвід, що найчастіше пов'язаними виявляються речі, які відбуваються в політиці і між якими начебто немає нічого спільного", - зауважив Лінкявічюс.

"Це стає сумною традицією, я сподіваюся, вона буде запереченою. Якщо таких збігів у майбутньому не буде або якщо їх стане менше, тоді ніхто і не буде проводити жодних паралелей між політикою і такими технічними речами", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що РФ може заборонити ввезення квітів з 8 країн ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.