Мігранти у Кале протестували проти посилених заходів безпеки

Четвер, 20 серпня 2015, 19:49

20 серпня біля порту Кале у Франції сотні мігрантів протестували проти угоди Британії і Франції щодо посилення захисту від нелегалів.

Про це повідомляє французьке видання Le Figaro.

Зазначається, що деякі учасники протестів залізли до кузовів вантажівок, котрі займаються перевезеннями через Євротунель до Великобританії. Поліцейським вдалося схопити  і вивести лише частину з них.

Мітингувальники тримали над головою транспаранти з написами "Це не вирішення проблеми! Свободу пересування", "Ганьба британському уряду" та "Ми проти гетто  та апартеїду".

Раніше повідомлялося про наміри Франції і Британії підписати угоду про посилення заходів безпеки проти мігрантів. Серед іншого передбачається, що Євротунель охоронятимуть від мігрантів за допомогою відеоспостереження, інфрачервоних датчиків та собак-шукачів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.