Україна до кінця 2016 року відкриє 20 торгових представництв

П'ятниця, 28 серпня 2015, 09:47

Україна до кінця 2016 року планує відкрити 20 торгових представництв у країнах, найбільш перспективних для розвитку економічних відносин.

Про це, як повідомляє кореспондент "Європейської правди", розповів під час українсько-литовської ділової ради міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.

"До кінця року ми відкриємо шість торгових представництв в країнах, найперспективніших для розвитку торговельних відносин. Вже наступного року відкриємо ще 14. Таким чином, до кінця наступного року діятиме 20 торгових представництв України за кордоном", - зазначив він.

Очевидно, йдеться про офіси торгового представника України, які наразі планується створювати.

При цьому у МЗС заявляють про можливість відновлення роботи торговельно-економічних місій, проте в якості самостійних організацій, що надаватимуть комерційні послуги експортерам і працюватимуть на умовах самозабезпечення.

Також, за словами Абромавичуса, найближчим часом уряд планує організувати низку масштабних візитів українського бізнесу за кордон.

Першим таким візитом стане поїздка до Ірану вже у вересні.

"Ми хочемо, щоб туди поїхало 50-100 представників найбільших українських компаній. Це дозволить налагодити відносини з дуже перспективним торговельним партнером. Згодом організація подібних візитів має стати регулярною", - наголосив міністр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...