ЄС має тиснути на країни, які проти квот на біженців - німецький міністр

Вівторок, 15 вересня 2015, 11:14

Євросоюз має вирішити, як чинити тиск на країни ЄС, як виступають проти обов’язкового розподілу біженців, що має допомогти впоратися з рекордним напливом мігрантів.

Про це заявив німецький міністр внутрішніх справ Томас де Мезьєр, повідомляє Reuters.

Він зазначив, що ЄС все ще далекі від узгодження довгострокових квот для біженців.

"Тому я думаю, ми повинні поговорити про способи тиску", - сказав де Мезьєр, додавши, що деякі з країн, що протистоять квотам, були одержувачами структурних фондів ЄС.

Де Мезьєр також сказав, що він дотримується свого прогнозу, згідно з яким цього року до Німеччини прибудуть близько 800 тис. біженців, незважаючи на заяви деяких високопоставлених політиків про прибуття мільйона людей.

Як повідомлялося, 14 вересня міністри країн ЄС після шести годин дискусій не змогли домовитися про розподіл 120 тис. біженців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.