Томбінський сподівається на ратифікацію асоціації Україна-ЄС до кінця року

Вівторок, 15 вересня 2015, 11:36

Голова представництва Європейського союзу в Україні Ян Томбінський сподівається, що Греція та Кіпр ратифікують Угоду про асоціацію між Україною і ЄС до кінця цього року.

Про це він сказав у вівторок, повідомляє УНІАН.

"Було б дуже корисно, щоб це було закінчено до кінця цього року, до часу, коли буде застосовуватись зона вільної торгівлі", - сказав Томбінський.

При цьому він наголосив, що це є завданням тих країн, які ще не завершили процес ратифікації угоди.

"ЄС не має інструменту, щоб змусити той чи інший парламент це зробити - це завдання уряду. Прем'єр і президент підписали угоду, що вони рекомендують парламенту її ратифікувати", - додав Томбінський.

Голова представництва ЄС зазначив, що питання пришвидшення ратифікації цієї угоди також порушується і на засіданнях європейських структур.

"Але це внутрішнє завдання цих країн", - сказав Томбінський.

Нагадаємо, 24 з 28 країн-членів Європейського союзу повністю завершили парламентський процес ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Наразі серед країн-аутсайдерів, які ще не розпочали ратифікацію Угоди про асоціацію, залишаються Греція та Кіпр. Експерти припускають, що ці країни затягують процес навмисно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.