Прокуратура Німеччини розслідує справу "шибениці для Меркель"

Фото
Вівторок, 13 жовтня 2015, 14:21

Прокуратура в Дрездені почала розслідування у зв'язку з інцидентом на акції антиісламського руху Pegida.

Про це повідомляє "Німецька хвиля".

Таке рішення відомство прийняло у вівторок, у відношенні одного з демонстрантів, що вийшов на захід з гаслами екстремістського змісту, спрямованими проти канцлера ФРН Ангели Меркель і віце-канцлера Зігмара Габріеля.

Розслідування ведеться за підозрою в порушенні громадського порядку з погрозою вчинення злочину, а також за підозрою в публічному заклику до вчинення злочину.

На демонстрації прихильник Pegida тримав у руках збиту з палиць шибеницю, на петлях якої були прикріплені листки з написами "Зарезервовано для Зігмара "шпани" Габріеля" і "Зарезервовано для Ангели "матусі" Меркель".

 

Акція в Дрездені зібрала близько 9 тисяч людей. Не рахуючи інциденту з імпровізованою шибеницею, в цілому захід пройшов без порушень, повідомила поліція. На паралельну акцію проти Pegida вийшли близько 250 осіб, пише dpa.

Раніше під час візиту в Heidenau під Дрезденом в кінці серпня Габріель назвав "шпаною" учасників тривалих протестів проти прийому біженців, які переросли в масові заворушення. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...