Китай вкладе $9 млрд у будівництво АЕС в Британії

Середа, 21 жовтня 2015, 19:53

Велика Британія та Китай досягли угоди щодо будівництва атомної електростанції на південному заході Англії.

Про це повідомляє ВВС.

Інвестиційну угоду про будівництво АЕС "Хінклі-Пойнт" у графстві Сомерсет укладено між китайською корпорацією CGN і французьким енергетичним гігантом EDF, якому належить британська компанія EDF Energy.

АЕС "Хінклі-Пойнт" стане першим проектом в області атомної енергетики в Британії за останні десятиліття. Китай вперше вкладає кошти в будівництво атомної станції за кордоном.

Загальний обсяг інвестицій оцінюється у 18 млрд фунтів, це на 2 млрд фунтів більше, ніж передбачалося раніше.

Очікується, що перший струм станція дасть в 2025 році. Інвестиції дозволять створити 25 тисяч робочих місць в період будівництва станції. Потім на станції буде працювати 900 осіб. Період експлуатації визначений у 60 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?

"Допомогти європейцям повірити в Європу": чого чекати від нової голови Європарламенту

Вперше євроінституцію очолює представниця Мальти – найменшої країни ЄС. Хто така Роберта Метсола, що вона обіцяє та з чим буде боротися на чолі Європарламенту?

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.