В Молдові проєвропейські партії почали переговори про формування коаліції

Вівторок, 10 листопада 2015, 14:52

Демократична, Ліберальна і Європейська народна партії Молдови почали офіційні переговори з формування правлячої коаліції.

Про це в понеділок увечері після закінчення першого раунду переговорів заявили лідери трьох партій, передає Newsmaker.

Вони також закликали Ліберал-демократичну партію, лідера якої Влада Філата наприкінці жовтня арештували за звинуваченнями в корупції,  "не дутися", "відкинути емоції" і підключитися до переговорів.

Лідер Демократичної партії Маріан Лупу також повідомив, що його політична сила підготувала робочий документ, який ляже в основу майбутнього правління.

"Документ є відкритою пропозицією, він дає відповіді на всі питання і розвіює всі підозри з приводу європейської інтеграції", - відзначив він.

Цей документ, за словами Лупу, є пропозицією для всіх проєвропейських депутатів і всього суспільства.

"Думаю, цей проект угоди буде представляти інтерес для більшості депутатів, і ми сподіваємося, що у нас буде більшість в парламенті не менше ніж 51 депутата, - наголосив лідер Демпартії.

Як повідомлялося,  колишній прем'єр-міністр Молдови Валеріу Стрелець зробив подання про відставку президентові країни після винесення його уряду вотуму недовіри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.