5 листопада Рада розгляне пакет законопроектів, необхідних для скасування віз

Понеділок, 2 листопада 2015, 11:05

У четвер, 5 листопада, Верховна рада має розглянути пакет законопроектів, необхідних для виконання Україною зобов'язань у рамках Плану дій щодо лібералізації візового режиму з Євросоюзом.

Про це повідомляє УНІАН.

Проектом розкладу засідань парламенту на поточний тиждень передбачається, що 5 листопада розглядатиметься, зокрема, законопроект про зовнішню трудову міграцію та законопроект про Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Розглядатимуться також зміни до Кримінального процесуального кодексу та Цивільного кодексу України, які стосуються спецконфіскації та накладення арешту на майно для усунення корупційних ризиків.

Цього дня також розглядатиметься проект Трудового кодексу України та законопроект про внесення змін до Податкового кодексу щодо здешевлення вартості газу для населення.

Нагадаємо також, що раніше голова Верховної ради Володимир Гройсман заявив, що в ЄС очікують ухвалення "безвізових" законопроектів Україною до 9 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності.