Іспанія купить чотири американські безпілотники за 158 млн євро

Понеділок, 23 листопада 2015, 11:56

Іспанське уряд схвалив покупку чотирьох безпілотників MQ-9 Reaper в період з 2015 до 2020 року на суму 158 млн євро. Безпілотники не будуть озброєні.

Про це повідомляє Defense News, посилаючись на джерела в Міноборони Іспанії.

"Перші два дрона і портативна наземна станція управління будуть доставлені іспанським ВВС в липні 2017 року. Друга наземна станція управління буде поставлена в жовтні 2018, а третій і четвертий дрон будуть готові у квітні 2019 і квітні 2020", - сказав співрозмовник.

 

MQ-9 Reaper має розмах крил 20 метрів і може працювати 27 годин без перерви. Використовуються в арміях Великої Британії, Франції та Італії, та був замовлений Голландією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?