Росія показала свою версію польоту збитого Су-24 у Сирії

схема
Середа, 25 листопада 2015, 10:24

Міністерство оборони РФ представило свою схему траекторії польоту бомбардувальника Су-24, збитого у вівторок турецькими винищувачами F-16.

Згідно із картою російського відомства, Су-24 жодного разу не перетнув кордон з Туреччиною і виконував політ виключно над територією Сирії приблизно в кілометрі від турецького кордону.

У міністерстві стверджують, що турецькі винищувачі перед атакою на російський літак увійшли в повітряний простір Сирії.

натисніть для збільшення

Як повідомлялося, у вівторок турецькі військові показали дані радіолокатора, які свідчать про те, що російський бомбардувальник Су-24 порушував повітряний простір Туреччини.

За даними турецьких військових, їхні літаки запустили ракети з власної території, не порушуючи повітряний простір Сирії.

 траекторія Су-24 позначена червоною лінією

Турецькі дані свідчать, що літак кружляв у повітряному просторі Сирії у районі турецького кордону і кілька разів перетнув повітряний простір Туреччини в провінції Хатай.

Генсек НАТО у вівторок ввечері заявив, що інформація, отримана від інших партнерів по НАТО, збігається з інформацією, отриманою від Туреччини щодо дій ВПС проти російського літака.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.