В Естонії пропонують заборонити носіння паранджі у держустановах

Четвер, 26 листопада 2015, 18:54

Міністерство юстиції Естонії маэ намір розробити законопроект, що забороняє носити хіджаб і нікаб у громадських місцях, до яких відносяться, в першу чергу, державні та освітні установи.

Про це повідомляє ERR.ee.

Естонія може заборонити появу в громадських місцях в одязі, що приховує частини обличчя, (наприклад, хіджаб або нікаб) у навчальних закладах, державних установах, закладах охорони здоров'я та інших установах, що надають державні послуги.

"Мета закону — забезпечити в естонському суспільстві і в соціальному просторі єдину, в тому числі і серед іммігрантів, поведінку, що не викликає занепокоєння. Забезпечення такої поведінки допоможе запобігти проблемам, які були б можливі при інтеграції в естонське суспільство мігрантів", - пояснили в Мінюсті.

За даними міністерства, розробка законопроекту пов'язана, насамперед, з конвенцією Ради Європи щодо запобігання та профілактики сімейного насильства щодо жінок, тобто, підготовкою до ратифікації Стамбульської конвенції.

Крім того, в документі підкреслюється, що заходи не є обмеженням свободи віросповідання. В основі законопроекту буде захист і забезпечення правопорядку, людської гідності, прав людини, місцевих соціальних програм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.