Британія та Франція посилили співпрацю в боротьбі з перевізниками нелегалів

Вівторок, 3 листопада 2015, 10:51

Міністри внутрішніх справ Франції та Великої Британії Бернар Казньов та Тереза Мей у ніч на понеділок підписали угоду щодо збільшення прикордонного співробітництва в правоохоронній сфері.

Про це повідомляє AFP з посиланням на главу французького МВС.

За його словами, метою угоди э посилення боротьби з мрежами перевізників нелегальних мігрантів.

"Це угода, яка знову посилює співпрацю між нашими поліцейськими службами, нашими спецслужбами, і яка також спрямована на те, щоб в кінцевому рахунку збільшити юридичне співробітництво між нашими країнами у боротьбі з незаконною імміграцією і контрабандою", - заявив Казньов на прес-конференції.

Як відзначив французький міністр, у порту Кале, де проживає в таборах близько 6 тисяч біженців, які намагаютсья потрапити до Великої Британії, згідно з угодою буде розміщено більше британських військових.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Франція та Британія підписали угоду щодо посилення безпеки у французькому порту Кале та Євротунелі, в рамках якої буде розгорнуто низку заходів, серед яких відеоспостереження та собаки-шукачі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.