Франція планує більше розвідувальних польотів у Лівії, де базуються бойовики ІДІЛ

П'ятниця, 25 грудня 2015, 14:08

Французькі ВПС минулого місяця провели дві авіамісії із розвідки та спостереження над двома лівійськими містами, де базуються бойовики "Ісламської держави", і планують збільшити кількість таких місій.

Про це повідомляє Defence News.

Місії проводилися для збору інформації про пересування військ і визначення можливих цілей для авіаударів. Спостережні польоти проводилися над містами Тобрук і Сирт.

Спостережні польоти відбуваються на тлі інформації про те, що ІДІЛ укріплює свої позиції у Лівії після того, як втратила владу над значними територіями в Іраку і Сирії.

Більше спостережних місій заплановані через плани Великої Британії та Італії, які розглядають можливість військових ударів по груповим цілям, щоб зупинити їх від консолідації в Лівії.

Згідно із звітом, опублікованому групою експертів з Лівії, на початку поточного тижня там знаходилося близько 3000 регулярних бійців, які отримують пряму підтримку і керівні вказівки від командирів ІДІЛ із міста Ракка в Сирії і Мосула в Іраку, які є наразі головними містами джихадистів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Україна повертається до НАТО. Як саміт у Мадриді змінив ставлення до Альянсу

Під час саміту в Мадриді ми стали свідками зміни ставлення до НАТО з боку офіційного Києва. І для цього є підстави...

В ЄС без розчарувань: як Польща може допомогти подальшій євроінтеграції України

Польща допомогла Україні отримати статус кандидат у члени ЄС. Проте справжні виклики ще попереду.

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?