Напади на жінок у Кельні: серед підозрюваних - 18 прохачів притулку

П'ятниця, 8 січня 2016, 16:29

Влада Німеччини стверджує, що вони виявили 18 шукачів притулку серед 31 підозрюваного, які пов'язані зі злочинами, вчиненими в Кельні на Новий Рік.

Про це повідомляє ВВС.

Представник німецького МВС повідомив, що що більша частина з 32 злочинів, зафіксованих федеральною поліцією, пов'язана з крадіжками або завданням тілесних ушкоджень.

Федеральною поліцією зафіксовано кілька скарг на сексуальні злочини, але винні не були виявлені.

"Із 31 підозрюваного, чиї імена відомі, 18 мають статус осіб, які шукають притулок", - сказав представник МВС Тобіас Плейт.

До числа підозрюваних входять дев'ять алжирців, вісім марокканців, четверо сирійців, п'ять іранців, двоє німців і по одному з Іраку, Сербії і США.

Державна поліція у Кельні зафіксувала 170 скарг, 117 з яких пов'язані із сексуальним насильством. Серед них були два звинувачення у зґвалтуванні.

Нагадаємо, що у ніч на 1 січня у центрі Кельна, біля головного вокзалу та поблизу Кельнського собору, групи чоловіків,  чия зовнішність, як зазначає поліція, може вказувати на їхнє "арабське чи північноафриканське" походження оточили, напали та пограбували жінок.

Інформація про напади на жінок, пограбування та безлади, подібні до тих, що сталися у ніч на 1 січня у Кельні, надходять із Швейцарії, Австрії та Фінляндії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.